Vissavi

Projektanci marki VISSAVI w sezonie jesień- zima 2015/16 wychodzą Naprzeciw Twojej Kobiecości.

Kolekcja łączy w sobie niezobowiązującą elegancję i wygodę noszenia, modny design, perfekcję wykonania oraz funkcjonalność. Takie połączenie przybiera idealną formę pod postacią sukienki interpretowanej na różne sposoby, tak by służyła kobiecie współczesnej, która pełni w życiu wiele ról. W całej różnorodności kolekcji Vissavi każda kobieta z łatwością dobierze idealny model do własnego stylu życia i osobowości.

Vissavi zaskakuje niebanalnym doborem tkanin, od transparentnych koronek po nowoczesne desenie krat, op-artu i sygnowania ubrań grafiką. Znaleźć można modele w stylu sportowej elegancji, boho chic , glamour oraz stylu retro. W kolorystyce kolekcji dominuje kolor wina, szmaragdowej zieleni, fuksji oraz chabru. Nie zabraknie również klasycznej czerni i granatu.

W ramach kolekcji jesień-zima 2015/16 marka Vissavi oprócz linii wizytowo–wieczorowej i casualowej, rozbudowała propozycje biznesowe. Zmysłowe kroje sukienek zrównoważonych klasyczną barwą wspaniale komponują się z paletą żakietów, a zestawy spódnic i spodni uzupełniają różnorodne kroje bluzek.

Marka Vissavi gwarantuje, że wybierając sukienkę z pośród wielu modeli, każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Świetny wygląd wzmocni poczucie kobiecości, którą będzie mogła delektować się i czerpać z niej siłę. Zwiększoną pewnością siebie zarazi innych wokół siebie a magnetyzujący blask wypełni przestrzeń wokół niej.

tel: 17 785 06 01
mail: galeriarzeszow@wp.pl
www.vissavi.pl
Poziom +1 Lokal 261