Vissavi

Vissavi to polska marka istniejąca na rynku od 2001 roku. Skierowana jest do kobiet młodych, dynamicznych, ceniących sobie oryginalny styl i dobrą jakość noszonych ubrań. Projektanci Vissavi tworzą autorskie kolekcje, które produkowane są w krótkich seriach, tylko i wyłącznie w Polsce, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów i dodatków.

 

W sklepach Vissavi znajdziemy szereg ubrań, zarówno do pracy jak i na imprezy. Moda Vissavi lubi eksponować kobiecość – dowodem na to są eleganckie, klasyczne i proste sukienki, które dominują w kolekcji. Uzupełnieniem są świetnie skrojone bolerka, żakiety, płaszcze, spodnie, spódnice i bluzki.

 

Ubrania Vissavi znajdziemy w 13 salonach firmowych oraz 40 sklepach patronackich w całej Polsce. Sklepy Vissavi mają nowoczesną stylistykę, utrzymaną w kolorach ecru i beżu z elementami czerni. Meble wykonane są z matowej stali nierdzewnej wykończone naturalnym drewnem dębowym. Sklep podzielony jest na dwie strefy: odzieży imprezowej oraz codziennej. Najnowszy salon został otwarty w listopadzie Galerii Rzeszów.

 

Przedział cenowy odzieży mieści się w kategoriach klasy średniej:

Sukienki od 169zł – 289zł

Żakiety 149zł – 269zł

Spodnie 119zł – 159zł

Spódnice 109zł – 159zł

Bluzki 89zł – 139zł

        

Rozmiary dostępne są od 36 do 46.

 

tel: 17 785 06 01
mail: galeriarzeszow@wp.pl
www.vissavi.pl
Poziom +1 Lokal 261