Wyraź swój męski charakter bieliźnie (2014-02-20)

Zdjecie glówne

Wyraź swój męski charakter w nowoczesnej bieliźnie.
 
Współczesny mężczyzna traktuje bieliznę nie tylko jako nieodzowny element codziennego stroju, ale także jako sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu. Kolekcje Atlantic wyznaczają nowe trendy i dodają bieliźnie „charakteru”. Zainspirowana światem współczesnego Wall Street najnowsza linia męskiej bielizny to idealny sposób aby odzwierciedlić swoją osobowość, pokazać temperament i poczuć się komfortowo nosząc najnowocześniejsze modele.
 
 
Wybierając bieliznę, mężczyźni kierują się, przede wszystkim, komfortem jej użytkowania, różnorodnością krojów, kolorów oraz obecnymi trendami w modzie. Jednak w dzisiejszych czasach bielizna to coś więcej niż tylko fason i wygoda noszenia, to także sposób na wyrażenie swojego „ja”. Dlatego Atlantic stworzył unikalną linię męskiej bielizny, która idealnie odpowiada na potrzeby nowoczesnych mężczyzn, podkreśla ich styl i charakter.
 
Jesienno - zimowa kolekcja bielizny Atlantic, to wyjątkowa linia stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach świadomych swojego wyglądu i poszukujących w modzie oryginalnych rozwiązań. Konwencja  kolekcji 2013/2014 utrzymana jest w kolorach granatu, błękitu oraz nasyconej czerwieni przełamanej odcieniami szarości i denimu. Jej cechą charakterystyczną są nowoczesne rodzaje krojów i stonowane printy. Całość wykonana jest z wysoko zaawansowanych technologicznie materiałów, o zróżnicowanych splotach, ciekawych połączeniach oraz szlachetnych dzianin z wysokiej jakości bawełny.
 
Dobrze dobrana bielizna to taka, która jest nie tylko modna, ale też odzwierciedla nasz charakter, nasze  upodobania i osobowość. Atlantic oferuje perfekcyjne połączenie innowacyjności, komfortu noszenia i designerskich wzorów. Uwalnia skryty temperament i daje okazję do pokazania swojego „ja”.
 
Oferta dedykowana jest dla mężczyzn, którzy są świadomi swoich potrzeb, dbają o wizerunek i pragną się wyróżniać. Kolekcja stanowi połączenie najmodniejszych trendów, ekskluzywnych materiałów i swoistego powiewu nowoczesności. Mężczyzna kolekcji Atlantic, to mężczyzna modny, pewny siebie i z charakterem.


Galeria zdjęć